ВІза в Канаду

Усі види віз в Канаду для українців: найкраща ціна, оптимальні сроки

ВІЗА В КАНАДУ
ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

1. Що таке віза в Канаду? Які види віз існують?
Віза - це документ, який дозволяє іноземцю перетнути державний кордон і тимчасово перебувати на території Канади. Ключовим в цьому понятті є те, що особа, яка в'їхала в Канаду по візі, має право тимчасово (певний, обмежений строк) перебувати в Канаді. Якщо Вас цікавить переїзд до Канади для постійного проживання, з можливістю подальшого отримання статусу Громадянина Канади - Вам варто звернути увагу на відповідні розділи нашого сайту Імміграція в Канаду або Імміграційні програми в Канаду

Залежно від мети візиту, можуть бути наступні типи віз до Канади:
гостьові візи
Туристичні візи
Студентські візи
Ділові (бізнес) візи
Робочі візи
Супервізи
Візи для дитини

Порядок оформлення, терміни і умови перебування за окремими видами віз Ви можете дізнатися у відповідних розділах нашого сайту (дивіться нижче).
2. Чи потрібна віза в Канаду для українців?
Так, для громадян України за станом на початок 2021 року не залежно від мети подорожі (будь то туризм, відвідання родичів або бізнес) необхідно отримати відповідний вид візи.
3. Чи складно отримати візу в Канаду?
Все залежить від Вашої індивідуальної ситуації. В першу чергу необхідно переконати імміграційного офіцера в тому, що ви не збираєтеся використовувати візу в Канаду в протиправних цілях, наприклад, нелегально працювати. Імміграційним офіцером враховується також те, чи є підстави припускати, що Ви не залишите територію Канади після закінчення терміну візи. Якщо у Вас в Україні залишається сім'я, нерухомість, бізнес або постійне місце роботи - передбачається, що Ви добропорядний громадянин, в Україні у Вас залишаються зв'язку, які Ви не кинете, не станете порушувати законодавство в Канаді і своєчасно повернетеся на батьківщину. Крім того значно впливає візова історія (історія відвідування інших країн, наявність правопорушень при відвідуванні цих країн і так далі).
4. Чи можна в'їхати в Канаду з американською візою?
НІ. Незважаючи на величезну спільний кордон, зв'язку в економіки і дипломатії, США і Канада - це два самостійних, незалежних держави. Тому з візою США не можна в'їхати в Канаду, як і з канадською візою Вам не вдасться перетнути американський кордон.
5. На який термін видається віза в Канаду?
Це залежить від виду візи. Наприклад, туристична віза в Канаду може бути видана як до кінця терміну дії закордонного паспорта, так і на півроку, або взагалі під конкретні дати Вашої поїздки. Супервізії видається на термін 10 років (з правом знаходиться безвиїзно в Канаді до 2 років).
6. Скільки коштує оформлення візи в Канаду?
Загальна вартість візи в Канаду складається з двох складових:

  • офіційні збори та платежі (наприклад, для тур візи консульський збір обходиться в 100 канадських доларів, здача біометріі- 85 канадських доларів);
  • наші послуги, обходяться від 150 до 750 канадських доларів в залежності від виду візи в Канаду.

ЗАДАЙТЕ НАМ ЗАПИТАННЯ

Будь ласка заповніть всі поля внизу і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Не забудьте вказати Ваш перевырити правильнысть телефону та електронної адреси. Усні консультації є безкоштовними. Обов'язково напишіть, що саме Вас цікавить.
Ваш телефон
Ваш Email
Напишите свой вопрос
С вами свяжется консультант в ближайшее время.
Напишите свой номер и в ближайшее время с вами свяжется консультант
или позвоните нам:
+380665206161